Skocz do zawartości
Wybrani prawnicy udzielają porad telefonicznie! +48 22 247 20 40 wewn. 8 ×
Zakończenie olimpiady ≠ zakończenie projektu - Podsumowanie osiągnięć projektu ×

Czytelnika


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

image.jpeg.c4d4452a39690ff74bbc8479d79e4df2.jpeg

Z przyjemnością prezentujemy naszego partnera medialnego - czytelnika.pl! To dynamiczny portal książkowy o ponad 10-letniej historii, który z pasją i zaangażowaniem promuje literaturę oraz aktywnie uczestniczy w akcjach społecznych związanych z czytelnictwem.

Na czytelnika.pl znajdziesz bogatą bazę recenzji książek różnych gatunków oraz wartościowych treści związanych z literaturą. Portal ten jest także miejscem, gdzie autorzy mogą promować swoje dzieła oraz gdzie czytelnicy mogą znaleźć inspiracje do kolejnych lektur.

Jeśli jesteś zainteresowany/a uzyskaniem wzmianki medialnej na portalu czytelnika.pl, serdecznie zachęcamy do kontaktu z nimi pod adresem wzmianki.czytlenika.pl@gmail.com. Z chęcią wesprą Twoje działania i pomogą Ci osiągnąć społeczne cele związane z promocją książek i czytelnictwa.

Aby ułatwić zadanie redakcji portalu, proszę o przesłanie oryginalnego, nigdzie indziej niepublikowanego opisu przygotowanego specjalnie dla czytelnika.pl, kilku zdjęć oraz loga. W zamian za wzmiankę medialną, portal prosi o odwdzięczenie się promocją, np. poprzez udostępnienie zapowiedzi wzmianki i linka do niej, gdy się już pojawi.

Jeśli masz pomysł na szerszą współpracę promocyjną z portalem czytelnika.pl, zachęcamy do przesłania swojego spersonalizowanego planu marketingowego dla ich współpracy i portalu. Razem możecie osiągnąć więcej!

Nie zwlekaj, skontaktuj się z portalem czytelnika.pl, a przeprowadzą Cię przez cały proces szybko i bezproblemowo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym regulaminem Regulamin. Nasz strona używa plików cookies.