Skocz do zawartości
Wybrani prawnicy udzielają porad telefonicznie! +48 22 247 20 40 wewn. 8 ×
Zakończenie olimpiady ≠ zakończenie projektu - Podsumowanie osiągnięć projektu ×

Regulamin

Regulamin Strony Pomoc Prawna - pomoc-prawna.szefowie.online

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2023

Witamy na stronie Pomoc Prawna - pomoc-prawna.szefowie.online! Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższymi zasadami, które mają na celu zapewnienie sprawnego funkcjonowania naszej społeczności oraz udzielenia odpowiedniej pomocy prawnej.

  1. Cel Strony Nasza strona ma na celu dostarczenie informacji oraz wsparcia prawidłowemu zrozumieniu i korzystaniu z prawa. Nie jesteśmy jednak zobowiązani do świadczenia usług prawniczych w ramach umów zawartych pomiędzy użytkownikami a prawnikami.

  2. Rejestracja i Korzystanie z Konta a. Rejestracja na stronie jest dobrowolna, jednakże niektóre funkcjonalności mogą być dostępne jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. b. Podczas rejestracji użytkownik zobowiązuje się do podania prawdziwych danych. c. Każdy użytkownik ponosi odpowiedzialność za swoje konto oraz utrzymanie poufności hasła.

  3. Zasady Ogólne a. Wszystkie treści publikowane na stronie muszą być zgodne z obowiązującym prawem oraz zasadami ogólnie akceptowanymi w społeczności internetowej. b. Zakazane jest publikowanie treści obraźliwych, dyskryminujących, szkalujących lub nawołujących do przemocy.

  4. Pomoc Prawna a. Udzielanie porad prawnych na forum odbywa się na zasadzie dobrowolności i nie jest równoznaczne z zawarciem umowy prawniczej. b. Prawnicy, którzy chcą udzielać porad na forum, mogą ubiegać się o specjalną rolę. W tym celu prosimy o skontaktowanie się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

  5. Odpowiedzialność a. Administratorzy oraz moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników. b. Użytkownicy ponoszą pełną odpowiedzialność za publikowane przez nich treści.

  6. Moderacja a. Administratorzy oraz moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usuwania lub edytowania treści, które nie są zgodne z regulaminem. b. W przypadku naruszenia regulaminu, użytkownik może zostać tymczasowo lub stałe zbanowany.

  7. Zmiany w Regulaminie a. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. O wszelkich zmianach będziemy informować użytkowników na stronie głównej.

  8. Postanowienia Końcowe a. Korzystanie z naszej strony jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu. b. Wszelkie spory wynikłe z korzystania z serwisu będą rozpatrywane zgodnie z obowiązującym prawem.

Dziękujemy za zapoznanie się z regulaminem. Życzymy owocnych dyskusji i skorzystania z udzielanej pomocy prawnej na naszej stronie!

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zapraszamy do zaznajomienia się z naszym regulaminem Regulamin. Nasz strona używa plików cookies.